משכנתא יעילה

רוצה להפחית משמעותית את תשלומי המשכנתא ?

גלו את סודות המשכנתא בעזרת הספר

 'מורה נבוכים למשכנתא הרווחית'!

נעים שקוף לבאנר מדריך

חיסכון בעלויות המשכנתא זו לא אגדה אורבנית! רוצה לדעת איך? בעזרת משכנתא יעילה!

אם הינך בעל/ת משכנתא, תשלומי המשכנתא מטרידים בוודאי את מנוחתך.

האמינו לי, אני ממש יכול להתחבר לזה גם. אני הייתי בדיוק באותו המצב במשך שנים. האמת, עשיתי כל כך הרבה שגיאות שאני נבוך מידי אפילו להודות בהם.

לאור  הניסיון האישי שלי ושל חברים ובני משפחה בתשלומי משכנתא כואבים, רבים מאתנו משלמים שנים על גבי שנים ובבדיקה של היתרה הבלתי מסולקת מתברר שלא רק שהיתרה לא ירדה, אלא שהיתרה עלתה! במשך זמן האמנתי שזה המצב וככה עובדת משכנתא, יתרת הקרן גדלה במשך כך וכך שנים וגם התשלומים החודשיים גדלים ואתה יודע שבתום תקופת הפירעון ההלוואה תסתיים, אך כשאתה בתוך תקופת התשלומים אתה לא רואה מעבר לאף שלך ולא מבין כמה כסף אתה משלם במשך השנים מעבר לסכום ההלוואה שקיבלת.

בסוף כל שנה אתה מקבל את הדוח של הבנק שבו הוא מספר לך מה הייתה יתרת הקרן בתחילת שנה, כמה כסף שילמת במשך השנה ומהי היתרה לתשלום, שבמשך שנים אתה רואה אותה צומחת מעבר לקרן ההלוואה שלקחת ואתם צומחים גם התשלומים החודשיים, כשאתה רואה את המספרים, אם השקעת את המאמץ לקרא את הנתונים, אתה שואל איך זה יכול להיות שהתחלתי את השנה ביתרה X, שילמתי במשך השנה סכום Y ונותר לי לשלם סכום Z שהוא גדול מ-X? ובפועל לא עושה כלום כי אתה מאמין שככה זה במשכנתא ובסוף ההלוואה תסתיים.

יום אחד לאחר בחינה של עוד דו"ח כזה אמרתי לעצמי שאני חייב להבין את הנושא הזה "למה יתרת הקרן לא יורדת במשך שנים רבות של תשלומים?" התחלתי להתעניין בנושא ע"י שיחות עם מכרים שמבינים עניין, מקריאה על סוגי הלוואות ואיזה פרמטרים משפיעים על תשלומי ההלוואה והבנתי שאפשר ללמוד הנושא בצורה מעמיקה ומקצועית וזה מה שעשיתי, למדתי את תחום המשכנתאות  במסגרת מקצועית עם מורה מומחה ובעל ניסיון רב בתחום המשכנתאות מעבודתו בבנקים.

למדתי את כל נבכי המשכנתא למרכיביה השונים – ריביות, מסלולי הלוואות, הוראות בנק ישראל בנושא משכנתאות, מקרקעין בישראל וצורת רישום נכסים, בעיות אשראי צרכני ומגבלותיהן, סוגיות במחזור משכנתאות וכו'.

כיצד אוכל לסייע לך בחיסכון בתשלומי המשכנתא?

בידע שרכשתי אני יכול לעזור לך לעבור את כל תהליך רכישת הדירה וקבלת משכנתא בצורה חלקה ולתכנן עבורך את תמהיל ההלוואה המתאים ביותר עבורך ולמנוע ממך את הכאב שנוצר כשאתה רואה שיתרת ההלוואה שלך והתשלומים החודשיים הולכים וגדלים עם הזמן, תמהיל ההלוואה שאבנה עבורך יביא לך חסכון משמעותי בתשלומי המשכנתא. אם כבר יש לך משכנתא אני יכול לעזור לך למחזר אותה, ע"י בחינת יתרת ההלוואה לסילוק וביצוע תכנון תמהיל שונה של ההלוואה אשר יביא לך חסכון משמעותי של עשרות עד מאות אלפי ש"ח בתשלומי ההלוואה.

מאז כל הכשלונות שהיו לי, השקעתי מאמצים ומשאבים רבים ללמוד כל מה שאני יכול על המשכנתא וצפונותיה היו לילות שפשוט לא ישנתי והצלחתי לצבור  ניסיון רב. כיום אני כבר נחשב מומחה בתחומי ואני בהחלט יכול לסייע לך.

בעזרת מדריך המשכנתא שכתבתי והניסיון שצברתי, סייעתי לרבים בליווי לקבלת משכנתא ולכאלה שהיו צריכים למחזר משכנתא, עבור כל אחד מהם תכננתי את המסלולים המתאימים והחסכוניים ביותר.

ואני יכול לסייע גם לך!

ספר-דיגיטלי

מעדיפים להתקשר (053-6064150) או לקבל פרטים נוספים? נא מלאו את הטופס.

כיצד מדריך המשכנתא שלי יכול לסייע לך?

לאורך שנים רבות התשוקה שלי הייתה לעזור לאנשים רבים ככל שאפשר. לא פעם שמעתי מחברי ומבני משפחתי שכדאי שאקח את כל הידע שצברתי לאורך הזמן ואכתוב מדריך מסודר כדי לעזור לאנשים רבים בכל מקום בארץ . אז בסופו של דבר החלטתי שהגיע הזמן, כתבתי את המדריך שלי ואני מוכן לחלוק אותו איתך ממש עכשיו.

בתוך המדריך שלי, תגלה את המידע העדכני ביותר, הטיפים החשובים ביותר, ובעצם כל מה שאתה צריך לדעת על המשכנתא הרווחית. כשכתבתי את המדריך חשבתי על העיקרון הפשוט של "פחות זה יותר". במקום לכתוב לך מדריך עמוס בתכנים לא רלוונטיים 'רק' כדי לנפח אותו ולגרום לו להיות עבה יותר – לכן החלטתי לכתוב מדריך תכליתי שתוכל לקרוא אותו במהירות רבה ולהשתמש בו במיידית!

האנשים שכבר היה להם את ההזדמנות לראות את המדריך הזה שלי אמרו לי שהמידע שנמצא במספר העמודים הבודדים של המדריך שווה מאות ואלפי שקלים ושאני צריך למכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה.

אני מודה, לא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב – אני לא מעצב גרפי. האמת היא שאם כל מה שאתה רוצה זה גרפיקה מלהיבה אז זהו לא המדריך בשבילך, אבל אם אתה מחפש תוכן איכותי רב שתוכל להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו שמבין בנושא, אני בהחלט יכול לסייע לך! המדריך הזה שלי, הוא המדריך עבורך והוא יסייע לך רבות.

במדריך המשכנתא תוכל למצוא את הדרכים הטובות ביותר לחיסכון משמעותי בתשלומי המשכנתא שלך.

מדוע מדריך המשכנתא שלי בנושא משכנתא יעילה ורווחית מתאים לאנשים כמוך וכמוני?

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, אתה בטח שואל את עצמך האם המדריך הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיח לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולק במדריך מתאימים לך, מתאימים למשפחה שלך ואפילו מתאימים לחברים שלך.

אבל אם מכל סיבה, לא תהיה מרוצה מהתוצאות, אנא הודע לי ואני אחזיר לך את כל הכסף חזרה 🙂

ההשקעה שלך במדריך המשכנתא המיוחד שלי היא 39 שקלים בלבד. אתה בטח שואל את עצמך מה התרגיל ולמה המחיר של המדריך שלי כל-כך נמוך, נכון? אני רוצה להיות כנה איתך. אני מתכוון להעלות את המחיר של המדריך בזמן הקרוב. בינתיים אני מציע אותו לך (וכל מי שיגיע לאתר שלי) במחיר של 39 שקלים בלבד לפי התנאים הבאים:

קרא אותו ונקוט בפעולה ולאחר מכן תכתוב לי תגובה כתובה על איך המדריך שלי סייע לך בבלוג שלי. זה כל מה שאני מבקש ממך. אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייע לי לשפר את המדריך שלי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור המדריך הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

ספר-דיגיטלי

מעדיפים להתקשר (053-6064150) או לקבל פרטים נוספים? נא מלאו את הטופס.

מדריך משכנתא – "מורה נבוכים למשכנתא הרווחית" במחיר 39 שקלים בלבד!

עדין לא בטוח/ה כי שווה להשקיע 39 שקלים? המשכ/י לקרוא!

אני יכול להבין למה את/ה רוצה להיות זהיר/ה. אחרי הכל, מעולם לא נפגשנו, את/ה לא ממש מכיר/ה אותי ואני לא מכיר אותך. זאת אחת הסיבות שמחיר המדריך הוא כל-כך נמוך – 39 שקלים בלבד.

אני מקווה שתוכל/י להגיד לעצמך: "ואוו, זה רק 39 שקלים, מה יש לי בעצם להפסיד?!". התשלום שלך מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בפייפאל (PayPal) וזה מאובטח לחלוטין על-ידם ועומד בכל התקנים הנדרשים. אני משוכנע שאת/ה תוכל/י להפיק מידע רב מהמדריך שלי.

תנ/י אמון בי ואני מבטיח להחזיר לך ובענק עם המידע האיכותי שאני אחלוק איתך במדריך שלי. כבר אמרו לי שאני צריך לגבות לפחות פי 10 על המדריך הזה, אבל אני לא רוצה לעשות זאת עד אשר אקבל את כל התגובות שאני רוצה לקבל על המדריך המדהים הזה, מקוראים כמוך.

צעד/י קדימה עכשיו, קח/י את המדריך שלי ותוכל/י לקבל את כל מה שרצית ויותר היום!

אחריות ללא אותיות קטנות: קבל/י את כספך חזרה ללא כל שאלות!

החלטת לרכוש את המדריך המשכנתא המיוחד שלי! אם לאחר 30 ימים תתחרט/י ותחליט/י כי זו אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהמדריך לא ענה לציפיותך, קל להבנה, מלווה צעד-אחר-צעד… פשוט שלח/י אלי מייל מיד לאחר 30 הימים ותקבל/י החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. כן! עד כדי כך אני משוכנע שהמדריך הזה ישנה את חייך מקצה לקצה, ומוכן להתחייב על כך ללא כל "אותיות קטנות" הסיכון כולו עלי – ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

בהצלחה!

נעים עזרא

מתכננים לקחת משכנתא?תכנון נכון של המשכנתא יכול לחסוך לך כסף רב!

חושבים לקחת משכנתא, למחזר או לגרור? במסגרת התקופה רבת התהפוכות שבה אנו חיים כעת, חשוב מתמיד להכיר ולהבין את שוק המשכנתאות!

עתיד נעים ייעוץ משכנתאות, מציעה לכם המתעניינים במשכנתא, תנאים אטרקטיביים בתכנון וליווי תהליך לקיחת המשכנתא. 

1.שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

2.פגישת ייעוץ בזום, בהנחה של 25% מעלות פגישה פרונטלית (במידה ותיסגר עסקה, תקוזז עלות פגישת הזום ממחיר העסקה).

בברכה,

נעים עזרא

עתיד נעים ייעוץ משכנתאות 

דילוג לתוכן