אודות

השארת פרטים

אודות "עתיד נעים"

ייעוץ משכנתאות בלתי תלוי

8999

היי, שמי נעים עזרא!
יועץ משכנתאות חיצוני מוסמך.

אני בעל תואר שני במנהל עסקים, מוסמך לייעוץ משכנתאות ומשמש כיועץ משכנתאות חיצוני

רכישת דירה ונטילת משכנתא, היא פעולה מורכבת וכנראה המשמעותית ביותר שאדם עושה בחייו, בטח עבור זוגות צעירים, שאמורים להתמודד עם נטילת סכומים גבוהים מאד, מבלי שיש להם את הכלים לקבלת החלטות נכונות.

לאור  הניסיון האישי שלי ושל חברים ובני משפחה בתשלומי משכנתא כואבים, הבנתי שזה היעוד שלי, להבהיר את מורכבות "שפת הבנקים", הרגולציה, תנאי המימון, הריביות, מצב משפטי של נכסים ולנתח את המצב הפיננסי.

סייעתי לרבים בליווי לקבלת משכנתא ולכאלה שביקשו למחזר משכנתא, עבור כל אחד מהם תכננתי את המסלולים המתאימים והחסכוניים ביותר.

חושבים על לקיחת משכנתא, או מחזורה, זה הזמן  לקחת החלטה ולהשפיע על עתידכם הכלכלי…

שלכם, נעים עזרא, יועץ משכנתאות חיצוני

עוסק מורשה 053469805

מה הביא אותי להיות יועץ משכנתא חיצוני? 

הסיפור האישי שלי …

בדומה לכל אחד בארץ גם אני רכשתי דירה מספר פעמים ונטלתי משכנתאות על מנת לממן את רכישת הדירות, הבנתי בתחום ובצפונותיו הייתה מאוד בסיסית והתמקדה בעיקר בריבית של ההלוואה כמו רובנו שאינם בקיאים בנושא ואינם יודעים מהם הפרמטרים המשפיעים ביותר על תשלומי המשכנתא ועלותה המצטברת.

אני כמו רבים מחבריי ובני משפחה רבים התנסינו בתשלומי משכנתא כואבים, שילמנו במשך שנים את ההלוואה ובבדיקת היתרה לסילוק גילינו שהיתרה לסילוק עלתה!, חשבתי אז שזה המצב במשכנתאות ולמרות עליית היתרה לסילוק ועליית התשלומים החודשיים בסוף ההלוואה מסתיימת.

בתוך הליך בקשת ההלוואה האמנתי שיועץ המשכנתאות החביב בבנק ויושב מולי חושב על טובתי ורוצה לעזור לי לקבל הלוואה מיטבית, אך כאשר התחלתי לברר וללמוד את מרכיבי המשכנתא הבנתי שיש מסלולי הלוואה שונים שאפשר לקבל, חלקם חסכוניים עבור הלווה אך הבנקים לא מציעים ביוזמתם וישנם מסלולים שבהם היתרה והתשלומים תופחים ושאפשר להימנע מהם.

בשלב מסוים בחיי החלטתי ללמוד את הנושא על מנת לעזור לאנשים שצריכים לקחת משכנתא לצורך רכישת דירתם ולכאלה שנטל המשכנתא הקיימת מעיק עליהם ויכולים למחזר את ההלוואה שלהם, למדתי את הנושא בצורה מעמיקה ואפילו רק בשביל לעזור לילדיי כשיצטרכו לקחת משכנתא, למדתי במסגרת הכשרה מסודרת אצל אחד המומחים הגדולים לנושא ובעל ניסיון רב בעבודתו בבנקים בתחום המשכנתאות. למדתי את כל נבכי המשכנתא למרכיביה השונים – ריביות, מסלולי הלוואות, הוראות בנק ישראל בנושא משכנתאות, מקרקעין בישראל וצורת רישום נכסים, בעיות אשראי צרכני ומגבלותיהן, סוגיות במחזור משכנתאות וכו'.

הטבות בייעוץ משכנתא

בידע שרכשתי אני יכול לעזור לך לעבור את כל תהליך רכישת הדירה וקבלת משכנתא בצורה חלקה ולתכנן עבורך את תמהיל ההלוואה המתאים ביותר עבורך ולמנוע ממך את הכאב שנוצר כשאתה רואה שיתרת ההלוואה שלך והתשלומים החודשיים הולכים וגדלים עם הזמן, תמהיל ההלוואה שאבנה עבורך יביא לך חסכון משמעותי בתשלומי המשכנתאאם כבר יש לך משכנתא אני יכול לעזור לך לבחון את יתרת ההלוואה לסילוק ולבצע תכנון תמהיל שונה למחזור ההלוואה אשר יביא לך חסכון משמעותי של עשרות עד מאות אלפי ש"ח בתשלומי ההלוואה.

בחירת יועץ משכנתאות חיצוני תסייע לך
בתהליך לקיחת המשכנתא האופטימלית לך!

מתכננים לרכוש נכס?זה לא הזמן לבזבז כסף לשווא!

חושבים לקחת משכנתא, למחזר או לגרור? במסגרת התקופה רבת התהפוכות שבה אנו חיים כעת, חשוב מתמיד להכיר ולהבין את שוק המשכנתאות!

עתיד נעים ייעוץ משכנתאות, מציעה לכם המתעניינים במשכנתא, תנאים אטרקטיביים לרגל השנה החדשה ותקופת הקורונה. 

1.שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

2.פגישת ייעוץ בזום, בהנחה של 25% מעלות פגישה פרונטלית (במידה ותסגר עסקה, תקוזז עלות פגישת הזום ממחיר העסקה)

בברכת שנה טובה,

נעים עזרא

עתיד נעים ייעוץ משכנתאות 

דילוג לתוכן