השקעה בנדל"ן מניב

השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב

השקעה בנדל"ן מניב

כשמזכירים את המילה משכנתא, רוב האנשים חושבים על התחייבות מעיקה וארוכת שנים, הנדרשת לטובת רכישת נכס למגורים. אצל רבים מאיתנו שאינם מכירים את התחום לעומק, המילה "משכנתא", כמו גם הביטוי "השקעה בנדל"ן מניב" שכמובן דורשת, ברוב המקרים, לקיחת משכנתא, הנושא הזה יכול להעלות חששות רבים, ביניהם:

  • האם הבנק בכלל יאשר משכנתא?
  • כמה משכנתא נוכל לקבל?
  • האם יש לנו מספיק הון עצמי?
  • האם נוכל לעמוד בהחזר החודשי?

ועוד כהנה וכהנה חששות שחשוב להתייחס אליהם רגע לפני שמתחילים בתהליך.

במאמר זה נרחיב מעט על הנושא של לקיחת משכנתא עבור השקעה בנדל"ן מניב, שיכולה לאפשר לכם לקבל הכנסה שוטפת ואם אתם עושים את זה נכון – זאת יכולה להיות הכנסה שוטפת עם תשואה גבוהה יחסית להשקעה.

מהי השקעה בנדל"ן מניב?

כשמדברים על השקעה בנדל"ן מניב מתכוונים לרכישת נכס לטובת השכרתו במחיר כזה שיאפשר החזרה של עלות הרכישה והכנסה חודשית בטוחה לאורך זמן.

למי מתאים לקחת משכנתא לטובת נדל"ן מניב?

משכנתא לטובת נדל"ן מניב מתאימה לאנשים הבאים:

  • מי שיש לו כבר נכס שהוא כבר לא משלם עליו משכנתא או שיתרת המשכנתא שלו נמוכה, ורוצה הכנסה חודשית שוטפת שתסייע מאוד לכלכלת הבית ו/או המשפחה.
  • אנשים שרוצים למנף את הנכס הקיים שלהם לטובת השקעה בנכס מוכן, מושבח ומושכר בארה"ב המניב הכנסה חודשית מדמי שכירות.
  • אנשים בגיל השלישי אשר כבר לא מקבלים הכנסה מעבודה ומעוניינים בהכנסה חודשית שוטפת יפה.

למה השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב כל כך משתלמת?

השקעה בנכס מניב בארה"ב הינה כדאית במיוחד, מכיוון שמדובר בהשקעה בסכומים לא גבוהים יחסית, וגם משום ששכר הדירה שמקבלים עבור הנכס מושכר בארה"ב הינו בתשואה של כ-8% על ההשקעה (!).

נסביר: בתחילת הדרך, חלק משכר הדירה המתקבל אמנם ישמש לטובת החזרת המשכנתא, אבל חלקו ממנו יעבור ישירות אל חשבון הבנק שלכם. בשלב מאוחר יותר, לאחר שהמשכנתא תסולק, כל תשלומי השכירות יגיעו לחשבונכם ויהוו עבורכם יופי של הכנסה פסיבית, וחלק מהפנסיה העתידית שלכם.

בדיוק מהסיבה הזאת, השקעה בנדל"ן מניב מתאימה גם לאנשים שהגיעו לגיל פנסיה, שיש להם נכס והורגלו לאיכות חיים גבוהה בתקופת עבודתם; אותם אנשים אשר כעת, כאשר פרשו מעבודתם, הכנסתם מהפנסיה ומהביטוח הלאומי קטנה ולא מאפשרת להם לשמור על אותה איכות חיים.

אם אנשים אלה יבחרו באפשרות של השקעה בנכס מניב, הם יוכלו לקחת משכנתא הפוכה ולקבל על הנכס שבבעלותם סכום כסף בגובה ההשקעה ברכישת נכס מוכן, מושבח ומושכר בארה"ב. בדרך זאת, רוב ההכנסה החודשית שלהם תלך לחשבון הבנק שלהם לצורך שיפור רווחתם, והם יוכלו לחזור לחיות באותה רמת חיים אליה התרגלו.

השקעה בנכס מניב – הבטחת הכנסה שעובדת עבורך

השקעות בנכסים מניבים היום, מאפשרות לחיות באיכות חיים גבוהה יותר, בזכות התבססות על נדל"ן מניב ולא רק על הכנסה ממקום העבודה או מקצבת פנסיה / קצבת ביטוח לאומי לאנשים שכבר בפנסיה. זוהי דרך שמאפשרת לנו לגוון את מקורות ההכנסה שלנו ולא להיות תלויים רק בעבודה או בקצבאות ממוסדות המדינה.

למה דווקא השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב?

גם התשובה לשאלה זאת פשוטה מאוד – כי זה משתלם יותר, ובהרבה. ההשקעות בארה"ב מנוהלות על ידי חברה בארץ, המעסיקה במקומות בהם היא משקיעה צוותים של 40-30 איש שנבחרו בקפידה, ביניהם מתווכים, קבלנים, בעלי מקצוע שונים, חברות ביטוח, בנקים וחברות ניהול נכסים. את כל אלה ניתן להפעיל מהארץ באמצעות שיחת טלפון או שיחת וידיאו לצורך טיפול בבעיות שונות ולצורכי תחזוקה שוטפת של הנכסים.

כמובן, שניתן גם להשקיע ברכישת נכס בארץ לצורך השכרה וקבלת הכנסה חודשית, אולם לרוב התשואה על נכסים בארץ תהיה נמוכה יותר מאשר התשואה שניתן לקבל על נכסים בארה"ב. יתרה מזאת – לרוב סכום ההשקעה הנדרש לטובת רכישת נכס להשקעה בארץ, יהיה גבוה בהרבה מזה הנדרש לרכישת נכס מניב בארה"ב.

יתרון נוסף לרכישת נכסים בארה"ב: הנכסים שנרכשים בארה"ב סחירים לגמרי וניתן למכור אותם בשוק האמריקאי או בתוך קבוצת המשקיעים של החברה. חשוב לציין, כי מומלץ להחזיק בנכס ארבע שנים, וזאת על מנת שמחיר הנכס יעלה בעקבות השבחתו וכך המשקיע ייהנה גם מתשואה משכר הדירה וגם מרווח הון בהמשך.

לסיכום – לקיחת משכנתא היא לא תמיד הלוואה גדולה וכבדה לרכישת נכס למגורים, אלא היא יכולה להיות גם הלוואה על נכס קיים לצורך השקעה ברכישת נכס מוכן, מושבח ומושכר בארה"ב שמניב הכנסה חודשית נוספת עם תשואה גבוהה ביחס לסכום ההשקעה.

לקבלת מידע נוסף אודות השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב מחברה שמתמחה בתחום – צרו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מתכננים לרכוש נכס?זה לא הזמן לבזבז כסף לשווא!

חושבים לקחת משכנתא, למחזר או לגרור? במסגרת התקופה רבת התהפוכות שבה אנו חיים כעת, חשוב מתמיד להכיר ולהבין את שוק המשכנתאות!

עתיד נעים ייעוץ משכנתאות, מציעה לכם המתעניינים במשכנתא, תנאים אטרקטיביים לרגל השנה החדשה ותקופת הקורונה. 

1.שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

2.פגישת ייעוץ בזום, בהנחה של 25% מעלות פגישה פרונטלית (במידה ותסגר עסקה, תקוזז עלות פגישת הזום ממחיר העסקה)

בברכת שנה טובה,

נעים עזרא

עתיד נעים ייעוץ משכנתאות 

דילוג לתוכן